top of page

Нитка до нитки - пам'ять жива:
у Козіївському ліцеї відбулася акція "Вишита стрічка пам'яті"

З 11 по 15 травня у  Козіївському ліцеї пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом тижня учні повторили правила дорожнього руху, переглянули тематичні матеріали, взяли участь у бесідах, вікторинах та створили тематичні малюнки.
15 травня було проведено Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху, головною метою якого стало нагадування учням про важливість збереження життя та здоров’я, уважності на дорозі й відповідального ставлення до правил безпеки.​ 
Пам'ятайте! Дорога не прощає помилок. Життя — це найвища цінність, і його збереження залежить від відповідальності кожного з нас. Будьте уважними, поважайте один одного на дорозі та неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху!
​Бережіть себе та своїх близьких! 💙💛

День безпечного інтернету.
Сьогодні ми відзначаємо привід поговорити про безпеку в мережі. Соціальним педагогом закладу з учнями 8 класу проведено просвітницький захід, де учні дізналися, як захистити свої дані та уникати небезпек в інтернеті. Ми обговорили важливі правила:
1. Не ділитися особистою інформацією.
2. Бути уважним до підозрілих посилань.
3. Завжди перевіряти джерела. 

Нехай ваш інтернет-досвід буде безпечним і приємним!

Сьогодні в Козіївському ліцеї вже третій рік поспіль відбулася тепла й щира "Козіївська коляда". Учні нашого ліцею разом із класними керівниками підготували справжнє різдвяне дійство: відтворили традиції Різдва Христового та виконувати різноманітні українські колядки.

У нашому ліцеї ми шануємо й підтримуємо українські народні традиції, передаючи їх від покоління до покоління!
 

Ментальне здоров'я є ключовим елементом загального добробуту, тому його потрібно підтримувати. Це допомагає дітям краще справлятися зі стресом, покращує концентрацію, підвищує здатність до навчання та сприяє позитивному емоційному фону.

Для підтримки ментального здоров'я в Козіївському ліцеї соціальним педагогом проводяться рухливі руханки на перервах! Ці активності не лише піднімають настрій, але й роблять здобувачів освіти більш енергійними та радісними. Вони допомагають дітям уникнути перезавантаження, покращують емоційний стан і підтримують життєвий баланс!

Шановні батьки!
 

З настанням весни звертаємо вашу увагу на необхідність посилення контролю за дозвіллям дітей, особливо поблизу водойм. У цей період лід на річках, ставках та озерах стає тонким та небезпечним, а рівень води може різко підвищуватися через танення снігу. Це створює серйозну загрозу для життя і здоров'я дітей. Просимо Вас:
1.  Не дозволяти дітям самостійно відвідувати водойми;
2. Пояснити їм небезпеку виходу на тонкий лід;
4. Контролювати місця перебування дітей у вільний час;
5. Нагадати правила безпечної поведінки біля води;

6. У разі небезпеки - негайно звертатися до дорослих або телефонувати до служб порятунку (101,112).
Пам'ятайте: безпека дітей залежить передусім від вашрї уваги та відповідальності. Бережімо життя і здоров'я наших дітей разом!

Початок весняних канікул у Козіївському ліцеї став по-справжньому незабутнім! До нас завітав особливий гість із далекої Італії - неймовірний Claun il Pimpa, відомий усьому світу як Марко Родарі. Цей день був сповнений щирих емоцій, які зараз так необхідні нашим дітям. Марко зумів розтопити серця кожного глядача. Щасливі очі дітей світилися яскравіше за весняне сонечко. Наприкінці виступу зал заповнили тисячі мильних бульбашок, які остаточно занурили дітей в атмосферу казки та дива. Ми щиро дякуємо тим, завдяки кому це свято стало можливим. Ваша доброта дарує дітям віру в краще. Marko Rodari (Cloun il Pimpa) - за ваше велике серце, талант і світло, яке ви привозите з Італії для наших дітей. Myroslava Mykhailivna Puzanova та Sestra Olexia - за організацію, небайдужість та можливість почати канікули на такій позитивній ноті. Дякуємо за ці дорогоцінні хвилини радості! Разом ми робимо дитинство наших дітей яскравішим навіть у складні часи. 

Мінна безпека: важливі знання сьогодення.  
 

3 квітня у Козіївському ліцеї було проведено комплекс заходів з мінної безпеки для учнів. Заняття відбувалися як в онлайн-, так і в офлайн-форматах. Під час зустрічей діти ознайомилися з правилами безпечної поведінки, вчилися розпізнавати вибухонебезпечні предмети та дізналися, як діяти у разі їх виявлення. Такі заходи спрямовані на збереження життя і здоров’я дітей та формування відповідальної поведінки в умовах сьогодення.
 

Учні Козіївського ліцею долучилися до обласної благодійної акції "Великодній кошик для ЗСУ" З щирими серцями, вірою в Перемогу та великою вдячністю нашим захисникам діти разом із батьками зібрали великодні смаколики для військових. У кожному кошику-не лише паски, солодощі чи кава, а й тепло дитячих  душ, підтримка та щирі побажання миру й сили. Ця акція стала ще одним доказом того, що навіть маленькі добрі справи мають велике значення. Наші воїни повинні відчувати, що їх чекають, про них пам'ятають і ними пишаються! Дякуємо всім, хто долучився! Разом - ми сила!

Чорнобиль: 40 років болю, пам'яті та незламності
​Час не лікує, він лише вчить нас жити з пам'яттю. Сьогодні, у 40-ві роковини Чорнобильської катастрофи, Козіївський ліцей об'єднався у спільній скорботі та шані. ​Цей день для нашої шкільної родини став моментом глибокої рефлексії. Через екрани моніторів ми говорили про трагедію, що змінила світ, про героїзм ліквідаторів та про незагойну рану на тілі нашої землі.
​Чому це важливо для нас сьогодні?
​Пам'ять - це наш обов'язок перед тими, хто став на захист людства.
​Урок - це нагадування про відповідальність людини перед природою.
​Майбутнє - ми виховуємо покоління, яке цінує безпеку та береже навколишній світ.
​Дякуємо всім учням, вчителям  за небайдужість та активну участь у заходах. Ми пам'ятаємо. Ми бережемо. Ми продовжуємо жити з вірою у світле та безпечне майбутнє🕯🇺🇦

8 травня — знакова дата для кожного українця. Це День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні учні та вчителі Козіївського ліцею об'єднали зусилля, щоб віддати шану минулим поколінням та підтримати віру в сучасну перемогу.
​Цьогорічні заходи пройшли у змішаному форматі, поєднавши живі емоції на подвір'ї ліцею та змістовні зустрічі в онлайн - просторі. ​Що відбувалося:
● ​Дистанційні уроки звитяги. Вчителі провели зворушливі онлайн-зустрічі, де учні змогли переглянути тематичні відеопрезентації, обговорити значення гасла «Ніколи знову» та побачити історичні кадри, що закарбовують ціну миру.
● ​Хода пам'яті та покладання квітів. Ті, хто мав змогу бути присутнім особисто, урочистою колоною пройшли до місцевого меморіалу. Світлі обличчя дітей та яскраві квіти біля пам'ятних стел стали символом вічного життя.
​● Хвилина мовчання. Ми поклали квіти до стел із іменами загиблих воїнів, усвідомлюючи, що сьогодні історія пишеться знову, і ми маємо бути гідними пам'яті наших захисників.
● Акція «Поле пам'яті». У стінах ліцею учні створили символічне панно з червоних маків. Кожна паперова квітка — це дитяча вдячність за мирне небо.
Старшокласники з гордістю прикріпили символічні маки до грудей, демонструючи єдність із європейською традицією вшанування героїв.
​Ми пам’ятаємо подвиг предків. Ми вдячні сучасним героям. Ми віримо в нашу Перемогу! 🇺🇦
​#КозіївськийЛіцей #ДеньПамяті #НіколиЗнову #УкраїнаПереможе #8травня #ДистанційнеНавчання

bottom of page